Wrocławskie Forum Komunikacyjne

Forum o Komunikacji Miejskiej we Wrocławiu
Teraz jest 2017-11-23, 15:42

Strefa czasowa: UTC + 1


Wrocławskie Forum Komunikacyjne - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Wrocławskie Forum Komunikacyjne” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Wrocławskie Forum Komunikacyjne”. „Wrocławskie Forum Komunikacyjne” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Wrocławskie Forum Komunikacyjne” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Wrocławskie Forum Komunikacyjne” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Wrocławskie Forum Komunikacyjne” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL