Po zakończonej transakcji

Po zakończonej transakcji

Na wysokim poziomie biznesowym w trakcie negocjowania warunków współpracy między firmami często dochodzi do twardych rozmów, czy też nawet straszenia się wzajemnie, że znajdzie się na wykonanie danej usługi konkurencję.

Jednak gdy już ten twardy proces negocjacyjny został zamknięty i podpisano interesujący wszystkich kontakt, to należy jakoś go uczcić. Mały bankiet z całą pewnością będzie w smaku, jak również niewielkie upominki, które na pamiątkę można sobie wręczyć.

Tutaj pióra parker są dobrym rozwiązaniem

Zresztą na takim bankiecie wynegocjowaną umowę można podpisać i wtedy właśnie wymienić się długopisami, o ile to były pióra parker. Takie działanie jest absolutnie dozwolone, leży w dobrym smaku i nie powinno być absolutnie kojarzone z jakimiś formami przekupstwa, czy dawania upominków, które w istocie nie są potrzebne.

Piura parker są dobre na wszystko.

Takiego myślenia należy się wystrzegać

A jeśli ktoś jest ascetyczny na tyle, że uważa, że nawet taka drobnostka jak pióra parker to już za dużo we wzajemnych relacjach biznesowych, powinien poważnie przemyśleć swoje plany życiowe i być może zająć się jakaś inną działalnością, bardziej według niego grzeczną i czystą.

Gdy przecież zakończy się negocjacje biznesowe, absolutnie i bezdyskusyjnie w dobrym tonie leży to, aby dać sobie jakiś upominek na początek udanych relacji. Pióra firmy parker są na tę okazję bardzo polecane. Głównie dlatego, że są markowe, ale też dość tanie i powszechne. Przez to nie uchodzą za towar bardzo luksusowy. Ale jednocześnie są pióra marki parker bardzo dobre i przydatne w pracy.